marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Солодкі букети

Солодкі букети

Всі дітки дуже люблять створювати вироби своїми вправними ручками. А якщо це дійство відбувається у супроводі улюблених героїв і в компанії найкращих друзів – тоді процес стає ще цікавішим і захоплюючим.

Тому, крім основної програми, рекомендуємо замовити для дітей майстер-клас. Найчастіше ми намагаємося підбирати майстер-клас під тематику. Одним із найулюбленіших та універсальних є майстер-клас зі створення солодких букетів.

У проміжку між активною основною програмою з ведучими та шоу-програмою ми даємо дітлахам можливість трохи відпочити, та зайнятися творчістю. Хлопчики та дівчата власноруч майструють неймовірно красиві та їстівні букети з цукерок, зефірок, маршмеллоу.

Напередодні свята ми обов’язково обговорюємо з батьками, які солодощі використовувати в ході МК.

Таке заняття припаде до смаку будь-якій дитині. Майстер-клас солодкі букети можна замовити на дитяче свято у клубі «Смайл» за пакетною пропозицією. МК розрахований до 10 дітей. Якщо учасників більше, за кожну наступну дитину йде доплата.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 4 років
  • до 10 дітей
  • 30 хвилин
Солодкі букети foto
В стоимость входит:

Робота ведучих

Музичний супровід

Ціна за 30 хвилин розваг на виїзді в межах міста — від 1 700 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все