marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Неонове фольговане шоу

Неонове фольговане шоу

На основі нашого багаторічного досвіду, впевнено заявляємо, що після ігор з аніматорами діти ще не проти потанцювати! Відмінним завершенням свята стане дискотека у неоновій фользі. Шоу, яке не залишає байдужим нікого!

Коли зал наповнюється величезними кучугурами білих стрічок, гасне світло, включається весела музика і неонові лампи, аніматори завзято супроводжують дійство своїм настроєм, – на танцпол виходять навіть найпасивніші учасники свята. Стрічки, що світяться в темряві, від неонового світла – вражаюче видовище. Усі люблять у них танцювати, кидатися, купатися і навіть пірнати! Це шоу підходить як на дитяче свято для найменших, чи то перший рік дитини чи діти до 4х років, так і для підлітків і навіть для дорослих мам та тат.

Якщо ви хочете завершити свій дитячий день народження веселою нотою, а також подарувати незабутні емоції дитині та гостям, неонове фольговане шоу – найкращий варіант для цього. Підходить для будь-якої програми та формату вечірки. Замовити неонову фольговану дискотеку для дітей можна за другим або третім пакетом із доплатою.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 1 року
  • до 20 дітей
  • 40 хвилин
Неонове фольговане шоу foto
В стоимость входит:

Робота ведучих

Музичний супровід

Ціна за 40 хвилин розваг на виїзді в межах міста — від 3 000 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все