marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Вистава Щенячий Патруль

Вистава Щенячий Патруль

Один із найулюбленіших і найвідоміших мультфільмів «Щенячий патруль» ось уже більше 7 років радує дівчаток та хлопчиків новими сезонами і навіть виходом на великий екран.

Щенячий патруль, мабуть, програма, яка найчастіше замовляється, тому ми вирішили скреативити, і, крім традиційної анімації з Гощиком і Скай у нас з’явилася інтерактивна вистава «У пошуках чарівної кісточки» з улюбленими щенятами. Ведуть його аніматори мер Гудвей, Райдер і Кетті, а щенята з’являються у вигляді ляльок тростини і в нас їх цілих сім: Маршалл, Крепиш, Гонщик, Роккі, Зума, Скай і Еверест. Реакція малюків на щенят неймовірна.

Спочатку вони ефектно з’являються, а потім по черзі вирушають на пошуки кісточки, яка виконує бажання. У ході програми дітки разом із ведучими:

  • побувають у тунелі, який вирив Крепиш
  • зроблять веселу зарядку разом із Маршаллом
  • вивчать правила дорожнього руху разом із Гонщиком
  • очистять зал від порошин разом із Роккі
  • побувають у засніжених горах разом із Еверест
  • зануряться у море разом з Роккі
  • потанцюють разом зі Скай

Дитячий день народження у стилі вистави «Щенячий патруль» наповниться яскравим реквізитом, гравцями, пальчиковими іграми.

У клубі веселих подій «Смайл» цю виставу можна замовити за будь-яким із представлених пакетів. Програма прораховується індивідуально.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення, цю виставу можна замовити за будь-якою з представлених пакетних пропозицій.

 

  • від 2 років
  • до 20 дітей
  • від 1 години
Вистава Щенячий Патруль foto
В стоимость входит:

Робота ведучих

Музичний супровід

Яскравий ігровий реквізит

Авторська програма

Ціна за годину розваг на виїзді в межах міста — від 3 500 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture

Відгуки

picture
picture
picture
picture

Текстові відгуки

КРАСОВСКАЯ ТАТЬЯНА
Дата заходу:
11.12.2020

Програма:

ГАРРИ ПОТТЕР

Вы лучшие, очень люблю вас. Каждый раз переживаю, как пройдет праздник с таким количеством детей, и каждый раз вы справляетесь. Спасибо, Софи счастлива – это круто!

НАТАЛЬЯ
Дата заходу:
15.05.2020

Спасибо за вчерашний праздник для Настеньки, как обычно все было супер! Ваши аниматоры лучшие в городе это мне подтверждают мои гости третий год подряд, пираты как с кинофильма! Организация на 100%. После наших праздников наши маленькие гости просят отметить их день рождения тоже у Вас, а это показатель!