marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Вистава Малюшарики

Вистава Малюшарики

«Малюшарики, Малюшарики, підростайте скоріше Малюшарики!» Цей мультик з малюками-кругляками знають і дівчатка, і хлопчики. Особливо добре на цей добрий мультфільм реагують діти від 1 до 3 років. Тому ми вирішили створити для таких малюків справжню інтерактивну виставу. Але, матусі та татусі, не лякайтеся! Діти не сидітимуть! Ми їх максимально зануримо у світ малюшариків. Знаючи, що дітки часом бояться переодягнених аніматорів, у рамках нашої вистави, ми використовуватимемо м’які плюшеві ляльки, які завітають на свято, щоб привітати винуватців урочистостей та подарувати їм особливі подарунки.

Почнеться програма з тіньового театру, а потім на справжньому телевізорі, як у улюбленому мультфільмі, з’являтимуться круглі друзі діточок:

  • Барашек подарує діткам сачок, яким можна ловити метеликів
  • Мрійник Їжак – подарує картину у вигляді зоряного неба
  • Пандочка приготує з малюками справжню Растішку, після якої виросте на очах у діток
  • Крошик і Нюшенька після улюбленої зарядки миттю стануть великими і на святі з’являться ростові ляльки, щоб подарувати винуватцям свята свої подарунки

Дитячий день народження у стилі інтерактивної вистави «Сюрпризи Малюшариків» – це особливе свято, в якому буде багато активностей, тематичного реквізиту, ігротанців. Це не проста анімаційна програма. У ній переплетуться і ведучі, які підготують дітей до зустрічі з ростовими Крошиком і Нюшенькой, і шоу для дітей, і театр тіней, і різні види ігр.

Цю програму можна замовити не лише на день народження, а й для групи дитячого садка на будь-яке календарне свято.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення.

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 2 років
  • до 20 дітей
  • від 1 години
Вистава Малюшарики foto
В стоимость входит:

Робота ведучих

Музичний супровід

Яскравий ігровий реквізит

Авторська програма

Ціна за годину розваг на виїзді в межах міста — від 3 500 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все