marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Лялькова казка

Лялькова казка

Ви не показуєте мультфільми діткам, і тому не знаєте, як потішити малечу на майбутньому дитячому святі? Рекомендуємо розглянути день народження у стилі лялькової вистави «Сонячна казка». Це наша авторська технологія для найменших, яку проведуть аніматори у футболках або ж, як варіант, улюблениця дітей Маша та лісові звірята (лисичка, їжачок).

Сюжет казки дуже схожий на «Колобка», але з більш поглибленим задумом. У казці зустрінуться такі герої як: бабка, дід, зайчик, вовк та лисичка, а також ароматний млинець у вигляді сонечка. Саме його захочуть з’їсти вовк та лисичка. Але якщо сонечко зникне, світ огортає темрява. Звичайно ж, малюки разом з ведучими не допустять такого, тому своїми усмішками, підказками вони врятують сонечко, а ще навчать хитрих звірят просити вибачення.

Дітки не будуть весь час сидіти, вистава відбувається в ігровій формі з великою кількістю реквізиту та добрих ігропісень.

Лялькову виставу «Сонячна казка» можна замовити на день народження або на інше календарне свято.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення.

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 1 до 3 років
  • до 20 дітей
  • від 1 години
Лялькова казка foto
В стоимость входит:

Робота 1 ведучого

Музичний супровід

Яскравий ігровий реквізит

Авторська програма

Ціна за годину розваг на виїзді в межах міста — від 1 650 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все