marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Ростова лялька Олаф

Ростова лялька Олаф

Сніговик Олаф – один із найулюбленіших зимових персонажів у дітей. Він веселий, привабливий, а ще полюбляє теплі обійми. Якщо у вас у сім’ї є шанувальники всесвітньо відомого мультфільму «Холодне серце», рекомендуємо до спільної анімації з принцесами Ельзою та Анною, замовити аніматора – ростового Олафа. Він стане чудовим доповненням дитячого свята.

Олафа можна замовити на дитячий день народження як доповнення до основної програми. А ще, він чудово виглядатиме на зимових святах, корпоративах у рамках welcome-зони або в ході промоакцій.

Ростова лялька Олаф виглядає ефектно і навіть дорослі не зможуть пройти повз, поки не обіймуть сніговичка і не сфотографуються з ним.

Оскільки Олаф – це ростова лялька, він зможе провести повноцінну програму, тому, зазвичай, його замовляють як додаток до програми по часу до 30хв.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 3 років
  • до 20 дітей
  • 30 хвилин
foto
В стоимость входит:

Робота ведучого

Музичний супровід

Ціна за 30 хвилин розваг на виїзді в межах міста — від 1500 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все