marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Ростові ляльки Міккі та Мінні Маус

Ростові ляльки Міккі та Мінні Маус

А чи знаєте ви, що світ Діснея почався саме із забавних мишенят Міккі та Мінні Маус? Саме вони вважаються символом диснеївських мультфільмів. І навіть якщо ваша дитина не дивилася жодної серії за участю Мінні та Міккі, ми впевнені, вона знає хто це такі, оскільки даних героїв дуже популяризували. У нашому клубі є аніматори Міккі та Мінні Маус, які проведуть програму для найменших, а також є ростові ляльки Міккі та Мінні Маус.

Якщо на вашому святі у стилі Міккі та Мінні планується велкам-зона, наші аніматори можуть спочатку зустріти гостей у ростових костюмах, сфотографуватися з ними, а потім провести програму з відкритими обличчями, щоб налагодити контакт із дітками.

Так як герої відомі, ростові Міккі і Мінні Маус підійдуть не тільки на дитячий день народження, а й на будь-яке інше дитяче або навіть доросле свято, будь то корпоратив, зустріч із пологового будинку, випускний у дитячому садку.

До речі, дуже часто наші мишенята працюють на перших днях народженнях. Так як дана тема універсальна, їх люблять як хлопчики, так і дівчата, як маленькі, так і дорослі. А ще можна дуже красиво оформити свято у стилі Міккі Маус.

Загалом, приводів замовити ростових Міккі та Мінні Маус багато. Вам залишилося наважитися та набрати номер нашого клубу.

Аніматори Міккі та Мінні Маус можуть працювати як у клубі «Смайл», так і на виїзних заходах. Вартість роботи прораховується виходячи із зайнятості за часом та кількості героїв.

Вартість програми

Ціна на території Клубу веселих подій “Смайл” прораховується в індивідуальному порядку і залежить від наповнення

Рекомендовано розглянути пакетні пропозиції.

  • від 1 року
  • від 1 людини
  • 15 хвилин
foto
В стоимость входит:

Робота 2х ведучих

Музичний супровід

Ціна за годину розваг на виїзді в межах міста — від 1 650 грн. Якщо свято відбувається у віддалених районах міста або за його межами, до вартості додаються транспортні витрати, які обговорюються в індивідуальному порядку.

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Наші відгуки

Ви можете переглянути всі відгуки про нас

Подивитись все