marker

г. Днепр пр-т Д. Яворницкого, 72Б ЖК «Дельмар Люкс», 3 этаж

Дивитись на карті

Контакти

керівник клубу

Олена Круліковська

керівник клубу

Дитячий клуб «Смайл»

Запрошуємо мешканців лівого та правого берега Дніпра, а також гостей з інших населених пунктів у простір для проведення дитячих свят. У нашому клубі можна замовити дитячий день народження, випускний, годовасик або відсвяткувати будь-яку іншу урочистість. Також ми можемо організувати програму з аніматорами та додатковими шоу на виїзд. Приїдемо в будь-який куточок міста та за його межі. Забронювати дитячий клуб дуже просто: залиште свої контакти – ми вам передзвонимо. Також ви можете знайти нас у соціальних мережах та надіслати особисте повідомлення. Звертайтеся до клубу веселих подій «Смайл» і ми з радістю організуємо ваше атмосферне свято.

picture
picture
picture
picture

Відгуки

picture
picture

Текстові відгуки

КРАСОВСЬКА ТЕТЯНА
Дата заходу:
11.12.2020

Програма:

ГАРРІ ПОТТЕР

Ви найкращі, дуже люблю вас. Щоразу переживаю, як пройде свято з такою кількістю дітей, і щоразу ви справляєтесь. Дякую, Софі щаслива – це круто!

НАТАЛЯ
Дата заходу:
15.05.2020

Дякую за вчорашнє свято для Насті, як завжди все було супер! Ваші аніматори кращі в місті це мені підтверджують мої гості третій рік поспіль, пірати як з кінофільму! Організація на 100%. Після наших свят наші маленькі гості просять відзначити їхній день народження теж у Вас, а це показник!

ЮСТІНА
Дата заходу:
11.07.2021

Програма:

ГЕРОЇ У МАСКАХ

Найвеселіший і найактивніший день народження нашої принцеси ми провели в клубі смайл. Велике дякую всій команді смайл! Смайл – це завзятість, бешкетність, занурення в дитинство дорослих, Кетбой і Алет приділили увагу, турботу і розвеселили абсолютно кожну дитину. Кожен із учасників нашої урочистості був у захваті від проведення часу у вашому клубі, і всім було дуже шкода звідти йти! Ми до вас обов’язково повернемося за новими пригодами з новими улюбленими героями!

Дитячий клуб в ЖК «Дельмар Люкс»